четвер, 21 травня 2020 р.

ТЕМА ТИЖНЯ " ХАРЧУЄМОСЯ ПРАВИЛЬНО "

Запитайте у будь-кого про українські традиційні страви і вам одразу згадають про борщ, вареники, голубці та холодець. Але наша національна кухня набагато різноманітніша та цікавіша ніж ми думаємо! Хоч і багато традиційних страв вже не готують в українських родинах, проте їх рецепти збереглись до сьогодні. Тож якщо ви не куштували жодну із цих страв – неодмінно проекспериментуйте!
Затірка з молоком для дітей фото: DityInfo.com
1. Затірка — одна з найдавніших українських страв. Взагалі ця страва була поширена на території проживання усіх слов’янських народів. Рецепт дуже простий: готується добряче підсолене пшеничне тісто, котре потім розтирається у макітрі з пшеничним борошном. Розтирати тісто потрібно, доки воно не перетвориться на мілкі розсипчасті кульки розміром з горошину. Ці кульки відварюються у воді, молоці або бульйоні. Страва готується, поки кульки не спливуть на поверхню. Заправляють готову затірку маслом, олією чи шкварками. Раніше її вживали до столу щодня, адже вона проста у приготуванні та ситна.
Гомбовці фото: nyam-nyam-5.com
2. Гомбовці – страва, що прийшла до нас з Угорщини, але певний час була розповсюджена і в Україні. Її унікальність полягає в тому, що вона майже ідентична із китайськими паровими булочками, які також вважаються там традиційною стравою. Тож можливо, цей рецепт прийшов до нас практично з іншого кінця світу. Гомбовці – це парові булочки-кульки із дріжджового тіста. Всередину тіста додають різні начинки із ягід, фруктів чи просто заправляють тісто прянощами. Відрізняються ці українські кульки від інших одним нюансом – після приготування їх обвалюють у крихтах підсмажених сухарів із цукром.
Рокоткрумплі фото: depo.ua
3. Рокоткрумплі – дивна назва одразу наштовхує на думку про іноземне походження. Дійсно, це угорська страва, яку українці перейняли у свій побут. Адже рецепт зовсім не складний і включає в себе інгредієнти, які є у кожній родині: картопля, сир, будь-яке копчене м’ясо і яйця. Все це викладається тоненькими шарами, приправляється червоним перцем та запікається.
Меживо фото: polaris
4. Меживо – традиційна українська страва, котра подібна із відомими нам овочевою ікрою чи рагу. Додаються до межива буряк, кабачки, баклажани, помідори, гарбуз (за бажанням якісь інші овочі), а також обов’язково додають цибулю і моркву. Вживати цю страву можна як у гарячому вигляді, так і холодну. Більше того, кажуть, що меживо настояне декілька днів стає навіть кращим на смак – адже овочі маринуються у власному соку.
Книші фото: etnoxata.com.ua
5. Книші – про походження цієї страви існує багато суперечок. За однією з версій – вона зародилась у Білорусі. Проте була досить популярною на значній частині північних та центральних українських регіонів. Книші – це округлі пиріжки із листкового тіста, в середині яких досить багато начинки. Начинка могла бути найрізноманітнішою: каші, картопляне пюре, овочі, сири та зелень. Такий смаколик був доповненням до супів або страв із м’яса. Також існував солодкий варіант страви, з фруктами, ягодами та домашнім сиром.
Лемішка фото: bucatar.com.ua
6. Лемішка – традиційно полтавська страва, яка давно вийшла з українського побуту. Сьогодні її рецепт зберігся завдяки згадкам у книжках та обрядовим приготуванням страви на ярмарках. Обсмажене гречане борошно розводять у гарячій солоній воді так, щоб вона зберігала густу консистенцію. Потім додають туди шматочки сала, також попередньо обсмажені. Страву перекладають у глиняний горщик і допікають у добре прогрітій печі. В тому ж горщику і подають на стіл.
7. Коцюрба – страва, яка поєднує у собі картопляне пюре і галушки. Віддалено нагадує італійську варіацію пасти, де вона також подається у пюре з картоплі. Українська традиційна страва не менш смачна: маленькі галушки з тіста, картопля, шкварки і часник перемішуються у макітрі і все це разом подається у тій же посудині. Інший варіант страви – не товкти картоплю і подавати її грубими шматочками.

8. Токан – страва, котра була поширена на території західної України. Прийшла вона до нас із румунської кухні. Часто токан плутають з мамалигою, але це дві абсолютно інші страви. Вони обидві включають в себе кукурудзяну кашу, але у мамализі ця крупа – основний інгредієнт, а токан – це страва зі свинини, гарніром до якої подається ця каша. Згодом до страви почали додавати і бринзу, що зроблило її ще більш подібною до мамалиги, або замінювати свинину іншим м’ясом, але це звична справа – експериментувати на кухні.
Росівниця фото: vidviday.ua
9. Росівниця – досить оригінальна страва, сьогодні її можна було б віднести до високої кухні, якби хтось взявся за популяризацію цього рецепту. Варений рис та кукурудза, квашена капуста відварена у розсолі та тертий мак у якості спеції. Унікальний смак зовсім не схожий на класичні прості українські страви.
Гуслянка фото: foodandmood.com.ua
10. І на останок – стародавній напій Гуслянка. Стінки посудини змастити густо сметаною, а в посудину залити кип’ячене та охолоджене до кімнатної температури молоко, не перемішуючи. Вкутати посудину, аби вона прогрівалась та залишити на 12 годин. Потім охолодити напій перед вживанням.
Юлія Тимошенко: День вишиванки – це духовний детокс для України ...

ВИШИВАНКА


Квiти розцвiтають
Ось на рукавах,
З iрiю далекого
Повернувся птах – 
Дивнi вiзерунки 
Сяють, мов живi –
Мама вишивала 
Оберiг менi! 
День вишиванки - Картинки анимации и стихи. Доброе время года!


Історія вишивки та традиції

Історія вишивки на теренах України має не одну тисячу років. Особливого ж значення набула в останні кілька століть. Переважно, вишивали дівчата. До весілля готували спеціальну скриню, у якій роками збирали посаг. Найбідніша дівчина мала 30-40 сорочок, середнього достатку 50-70 сорочок, а багата – 100 і більше.
За народним повір'ям, сорочку для немовляти мала вишити мати або бабуся. Під час тонкої роботи майстрині співали пісень і молилися. Вірили, що так сорочка стає оберегом. Сорочки для жінок пряли тільки з конопель або льону. Вважалося, що ці рослини захищають майбутню матір і її ще не народжене дитя.

Як відзначатимуть День Вишиванки у Херсоні » Любимый Херсон | Новости

У вишивці сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору. Найдавнішою є вишивка білим по білому. Але рукоділлю передувала довга процедура. Нитки вибілювали 3 роки.
У вишивальниць є своє свято – День Варвари, яке святкують 17 грудня. В цей день не можна було ні прибирати, ні прати, ні глину місити, а тільки вишивати.
Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.
 Львів святкує День вишиванки. Програма

Як розпочалася мода на вишиванки

У 19-му столітті Іван Франко почав поєднувати вишиванку з європейським костюмом і започаткував своєрідну моду. Сучасники згадували: "Де б він не з'являвся, неодмінно привертав увагу своїм піджаком та вишиваною сорочкою поміж пишних комірців та краваток".

День вишиванки єднає українців. / Випічка / Кукорама — смачні рецепти!

У кінці 19 століття про український традиційний одяг заговорила вся Європа, яку важко чимось здивувати. В 1876 році Олена Пчілка видала альбом українських вишивок. Українські орнаменти зачарували тамтешніх модниць, а в самій Україні розпочалися перші наукові дослідження вишивки.

Конкурс "ВСІМ вишиванкам вишиванка": Родина Гунько №44 : 15:08 ...

Зараз елементи української вишиванки використовують у своїх колекціях визнані у світі модельєри та модні доми – Жан-Поль Готьє, Джон Ґальяно, Gucci, Valentino, Dolce & Gabbana. А в 2015-му американський Vogue опублікував статтю, в якій назвав українську вишиванку одним з головних трендів сезону.


        Це наше і це твоє. Знана у всьому світі вишивка - наша!







                      Вишиванка - Гарна українська пісня.



                         Мамина сорочка.





Легенда про вишиванку. Українська народна легенда про виникнення вишиванок.







вівторок, 19 травня 2020 р.

ТЕМА ТИЖНЯ "ХАРЧУЄМОСЯ ПРАВИЛЬНО "

Презент. проекту "Корисна та шкідлива їжа"


Правильне харчування - основа гарного здоров'яВсі ми в принципі знаємо, що правильно харчуватися необхідно для того, щоб наш організм функціонував правильно, щоб ми себе почували добре, виглядали чудово.


Мета проекту:
ознайомитись з корисними та
шкідливими продуктами
харчування, їхнім впливом на
організм; пропагувати здорове...

Здорова їжа - це продукти, що містять антиоксиданти з біофлаваноїдів, зменшують шкоду, що наноситься жирною їжею. Також корисні продукти, з яскраво вираженою забарвленням: чорниця, гранат, чорні виноград, черешня, вишня, смородина, калина, горобина, малина, полуниця, суниця, журавлина, брусниця, грейпфрут, буряк, помідори, яблука, обліпиха, червона капуста, баклажани , салат, шпинат і інша зелень. Пам'ятайте, що максимальна кількість антиоксидантів знаходиться в шкірці, кісточках і корі рослин. Так само дуже корисні пророщена пшениця, квасоля, горох. Не забувайте і про какао, чай, часник, цибулю і горіхи. Вони допоможуть зберегти красу і здоров'я.

пп
Баклажан називають «овочем довголіття», оскільки
вітаміни і мінерали, що в ньому містяться, допомагають
справлятись з б...
Продукти довголіття
Продукти, що благотворно впливають на пам'ять: апельсини, персики, помідори, цибуля, яблука, хурма, ківі і виноград.


Яблука – зміцнюють імунну та нервову системи, знижують
ризик захворювань серця і судин. Містять велику кількість вітамінів...

Покращують травлення: кисломолочні продукти, яблука, ківі, манго, ананас, редис, ріпа, капуста, кориця, ламінарія, гриби, корінь солодки, селера, чорний перець.

Банан- незамінний продукт для нервової системи. Міститься в
бананах магній зміцнює нервову систему. В бананах є вітамін В6...

Понизять рівень холестерину: авокадо, яблука, банан, боби, лосось, часник, чорнослив, мигдаль, кешью, волоський горіх, кунжутне насіння, шпинат, а так само чай і шоколад, сир тофу (соєвий сир).

Ягоди – це джерело вітамінів і корисних мікроелементів. Найбільш
корисними для мозку вважають смородину, малину, полуниці....

Для збереження молодості: яблука, гранати, апельсини, персики, сливи, чорна смородина, чорниця, полуниця, малина, червоний виноград, черешня, помідори, броколі, червоний лук, шпинат, хліб або пластівці з висівками, вівсянка, чай, в міру шоколад і кави.

Риба - містить велику кількість мінеральних речовин, які
допомагають роботі мозку, відмінний спосіб прфілактики серцево-
с...

Зміцнюють імунну систему: свіжі овочі і фрукти, особливо цитрусові, капусту, шпинат, устриці, гриби. Так само вживайте повноцінні білки у вигляді знежиреного м'яса, риби (особливо лосось), домашньої птиці, яєчного білка і молочних продуктів.

Кисломолочна продукція відома своїми корисними
якостями. Продукти, отримані в результаті впливу на молоко
корисних бактері...

Для краси і еластичності шкіри: фенхель, авокадо, жирна риба (особливо лосось), устриці, оливкова олія, кисломолочні продукти, квашена капуста, твердий сир, волоські горіхи, пшоно, ківі, шампіньйони.

Найбільш шкідлива їжа
Чіпси та сухарики. Через особливості приготування в
них утворюється безліч шкідливих речовин, що мож...

Шкідлива їжа
Це продукти з підвищеним вмістом холестерину. Він відкладається в організмі у вигляді шлаків, засмічує організм. Людина починає частіше хворіти і швидко старіє. Лідери за вмістом холестерину сало, масло, сметана, сир, м'ясо, печінка, яйця.


Газовані напої – суміш цукру, хімії і газів. Містять
цукрозамінник, який при вживанні у великих дозах сприяє
розвитку псих...

Шкідливо вживати їжу, з підвищеним вмістом білків.Багато білків міститься в м'ясі, сирі, сирі, яйцях, сої.

Шоколадні батончики – гігантська кількість калорій у
поєднанні з хімічними добавками, генетично модифікованими
продуктами,...

Шкідливі тваринні жири, які потрапляючи в шлунок починають гниття. Організм стає ослабленим і схильний до різних захворювань, сповільнюється регенерація клітин.

Група «Художники».

Всі ми більшою чи меншою мірою замислюємося про те, що потрібно їсти корисні овочі та фрукти, а так само задаємося питанням, як приготувати овочі та зберегти вітаміни. Важливо готувати їх правильно, щоб зберегти дорогоцінні вітаміни, мікро і макроелементи. Для цього варто дотримуватися деяких правил, які з часом увійдуть до звички і допоможуть зберегти вам і вашим родинам красу і здоров'я.
Краще варити овочі на пару.
Щоб не виділявся і не випливав зайвий сік з овочів, не додавайте під час приготування сіль, краще посоліть готову страву.
Ще краще, якщо ви варите на пару в скороварці.
Цим ви краще зберегти вітаміни, мікро та макроелементи. І що важливо: не руйнується енергетика продуктів.
Щоб зберегти більше вітамінів при варінні овочів у воді, віддайте перевагу емальованому посуді, а не алюмінієвої, мідної або посуді з нержавіючої сталі.
Вітаміни збережуться краще, якщо ви овочі або фрукти опустіть варитися у вже киплячу воду.


У 15 столітті в Туреччині були страчені сім придворних
підданих султана Магомета Другого тільки через те, що хтось із
них ...
Після того, як овочі зваряться, відразу ж виливайте воду, щоб вітаміни і мікроелементи не йшли у воду, а овочі не втрачали свій смак.
Якщо ви варите щі, то квашену капусту кладіть в холодний бульйон (воду), а тушковану - в киплячий.
Овочі для салатів краще варити в шкірці, на пару. Якщо немає пароварки, то кладіть неочищені овочі в киплячу воду. Цим ви збережете частину вітамінів. Якщо додати у воду трохи соди, то овочі збережуть краще свій колір.


Правильне харчування – перший ключ
до здоров'я і доброго самопочуття.
Тільки при правильному виборі
продуктів харчування л...

Правильне харчування - це звичка. Головне почати.Спочатку замінити один продукт на більш корисний, приготувати їжу більш щадним методом і так, крок за кроком Ви будете харчуватися все більш правильно, а Ваш організм буде працювати як годинник.

                 Корисні підказки. Смачні та корисні.


Фіксики- Вітаміни.





понеділок, 18 травня 2020 р.

ТЕМА ТИЖНЯ "ХАРЧУЄМОСЯ ПРАВИЛЬНО "

Здорове харчування для дітей | Блог Мetro
Ми живемо не для того, щоб їсти
але ми їмо для того, щоб жити.
Сократ.
Ми – те, що ми їмо. У нашій їжі міститься величезна кількість поживних речовин, і всі вони відповідають за певну функцію організму. Від правильного харчування залежить стан здоров’я кожної людини. Якщо обід нам часто заміняе суп з пакету, а почуття голоду тамуеться сухариками чи хот-догом, не варто дивуватися різноманітним проблемам зі здоров’ям. 

Цены на продукты в Украине стабилизировались, а на некоторые ...

Найпоширеніший спосіб подбати про свій організм – це харчуватися здоровою їжею і не переїдати. 
Китайське прислів’я про те, що треба вставати з-за столу трішки голодним, дієтологи вважають золотим правилом здорового харчування.Інша мудрість каже : якщо ви встаете з-за столу голодним,то ви-ситі, а якщо встаєте ситим – то ви переїли. Відчуття ситості з’являється за двадцять хвилин після потрапляння їжі в організм. Якщо ж без упину закидати в шлунок їжу аж до відчуття того, що нарешті ви наїлися, будьте певні, що ви з’їли забагато і ніякої користі від цього організму не буде, лише зайві кілограми. Сідати за стіл потрібно лише при появі почуття голоду, але не апетиту. Такі два стани потрібно вміти відрізняти.
В Украине дорожают продукты питания – новости на УНН | 9 апреля ...

Голод  - це голос природи, який дає сигнал, що організму потрібна їжа.

Апетит – це звичка, набута людиною протягом життя і проявляється бажанням поїсти внаслідок зміни настрою, певної ситуації, настання становленого часу, впливу виду, смаку, запаху їжі і навіть однієї думки про ту або іншу їжу. Бажання з’їсти „щонебуть смачненьке” нерідко з’являється на тлі повної ситості і насправді є наслідком повного психологічного дискомфорту (наприклад, відчуття тривоги). Тоді як людина, що підкоряється своєму апетиту, бажає їсти зготовлену і приправлену їжу, то голодний може з’їсти з насолодою суху скоринку хліба.
Якщо ви хочете харчуватися раціонально, не переїдати і зберегти здоров’я, вам варто сформувати нову звичку: їсти лише тоді, коли з’являється справжній голод, відсутнє відчуття ситості.
В Украине дорожают продукты питания – новости на УНН | 25 июня ...

Поживні речовини.
В повсякденному харчуванні обов’язково мають бути: білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини, клітковина, вода.
Для дітей перш за все необхідне споживання повноцінного білка. Адже це основний будівельний матеріал для організму. В разі його нестачі виникає гальмування росту. Необхідно пам’ятати, що саме в продуктах тваринного походження білки є повноцінними. Дуже корисним для організму дітей та підлітків є біле м’ясо птахів (грудинка), як джерело легкозасвоюваного повноцінного білка, що практично не містить жиру. Телятина та нежирна свинина відіграє важливу роль у кровотворенні (зокрема, його вживання рекомендують при недокрів’ї як джерело заліза). Джерелом білка є також яйця, риба, молоко, сир, картопля, свіжа капуста, гречана, рисова, вівсяна крупа.
Завтра в Украине заработают новые правила проверки качества продуктов

Жири – теж частинка тіла людини. Після травлення їх організм відкладає „про запас” – під шкірою та навколо життєво важливих органів, таких як серце, печінка і нирки. Вони захищають нас від холоду і запобігають пошкодженню внутрішніх органів і кісток. Тому деяка кількість підшкірного жиру дуже необхідна для підтримання здоров’я. Найбільш необхідні для організму жири знаходяться в молоці, вершковому маслі, сметані, кефірі, йогуртах, яєчному жовтку, жирній рибі (оселедець, скумбрія, сардини), нерафінованій олії. Ці жири знижують рівень холестерину в крові, зменшують ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
Корисність вуглеводів для організму в тому, що вони сприяють нормалізації процесів травлення, дають відчуття ситості на тривалий час, а деякі швидко втамовують голод (фрукти, мед, цукор). Вуглеводи дуже калорійні. Їх надлишок у раціоні може привести до ожиріння (особливо в дитячому віці).
Овощи, молоко и хлеб: в январе выросли цены на продукты питания ...

Здоровий раціон не обходиться без клітковини, оскільки вона допомагає виводити відходи з організму. Вона також надає нашій їжі „об’єму”, підсилює моторику кишечника, нормалізує травлення і допомагає контролювати вагу.
У здоровому харчуванні ніяк не обійтись без води. Вона не вважається поживною речовиною, але виконує життєво необхідні функції: сприяє обміну речовин, виводить токсичні відходи. Організм дитини дошкільного віку потребує 1,5 – 2л рідини. Корисно також випивати склянку – півтори джерельної води. За нестачі води в організмі людина відчуває спрагу, з’являється млявість, знижується тиск крові. Якщо без їжі можна прожити більше місяця, то без води - лише кілька днів.
Ключовими компонентами здорового раціону є вітаміни і мінерали. Вони також містяться у їжі і є важливим джерелом протеїну, вуглеводів та жирів. Вітаміни й мінерали легко руйнуються у процесі обробки їжі, тому так важливо щодня їсти хоча б трохи сирих овочів і фруктів.


Найпоширенішими з вітамінів є:
- Вітамін А сприяє росту, потрібний для нормального зору. Його багато у моркві, маслі, сирі, яйцях, печінці, помідорах, зеленій цибулі.

27 тиждень НУШ «Навіщо їсти»: скарбничка матеріалів на урок ...

- Вітаміни групи В необхідні для розумової і фізичної праці. Містяться вони у житньому хлібі, вівсяній та гречаній крупах, у горосі, квасолі, жовтку яєць, печінці, м’ясі.

Корисна їжа - презентація з різне

- Вітамін С запобігає застуді, поліпшує кровообіг, сприяє росту, лікує цингу. Багато його в капусті, картоплі, помідорах, цибулі, шипшині, часнику, лимонах, чорній смородині.

- Вітамін D зміцнює кістки, запобігає рахітові. Міститься в молоці, печінці, житньому хлібі, яйцях, риб’ячому жирі.

Корисна їжа - презентація з різне

Організм дитини, особливо в період його формування, дуже чутливий до дефіциту вітамінів. При їх нестачі розвивається гіповітаміноз (погіршення самопочуття, швидка втомлюваність, дратівливість, зниження захисних сил організму). Такі стани частіше спостерігаються взимку та навесні, що пов’язано з особливостями харчування у ці періоди. Адже тоді менше вживається свіжих овочів та фруктів та й вміст вітамінів у цих продуктах є меншим, ніж влітку та восени. Тоді добову потребу у вітамінах слід забезпечити змішаним раціоном харчування. Корисно вживати щоденні вітамінні салати, які доступні кожній сім’ї:

1. Морква, яблуко, солоний огірок, хрін, зелень петрушки.
2. Червоний буряк, морква, майонез.
3. Редька, морква, часник, сметана, сіль, цукор, зелень петрушки.
How to Make the Most of Your Supermarket Salad Bar | Taste of Home
На формування м’язової, кісткової, нервової тканин у дітей впливають мікроелементи: калій,кальцій,магній, залізо, йод, фосфор, цинк. Тому у харчуванні мають бути : яблука,абрикоси, вишня, виноград, ананаси, квасоля, огірки, капуста, риба, м’ясо, в яких їх найбільше.


 Збалансоване харчування: Уляна Супрун продовжує руйнувати стереотипи

Для прикладу візьмемо кільку. Це дрібна промислова риба родини Оселедцеві. Хоча її незаслужено відносять до дешевих сортів риби, вона -  величезрий резерв кальцію. А кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, стимулюе ріст учня. Під його впливом формуються гарні й міцні зуби.А в хребті, лусці, хвості зосереджені також запаси фосфору.
Збалансований раціон.
Той, хто дбає про своє здоров’я, має дотримуватись трьох принципів здорового харчування: помірність, різноманітність, збалансованість.
Помірність – щоб калорійність раціону не перевищувала енергетичних витрат організму.
Різноманітність – передбачає споживання продуктів усіх основних груп (хліб і крупи; овочі та фрукти; м’ясо та молочні вироби).
Збалансованість – означає правильне співвідношення цих груп продуктів.

Почему польские продукты дешевле украинских? - lutsk.eu

Для того, щоб їжа приносила користь, необхідно знати години харчування, а також правильно розподілити, коли і які продукти вживати. Наприклад, продукти, багаті на білок (м’ясо, рибу, яйця, горох, квасолю), вживають на сніданок та обід, а страви з круп та овочів залишають на вечерю.
Почти 40% из трат украинцев приходится на продукты питания ...
Необхідно, щоб їжа була різноманітною. Але є продукти, вживання яких треба обмежити. Це цукор, жир, сіль, борошняні вироби. Від надмірного вживання солодощів люди повнішають, у них псуються зуби, вони частіше хворіють. Надлишок в організмі солі теж може стати причиною захворювань.
Azerbaijani sweets: easy recipes
Якщо ви полюбляєте тістечка, цукерки, пиріжки, інші солодощі та вироби з борошна, запам’ятайте:
- не їжте ці страви в проміжках між основними прийомами їжі;
- їжте з радістю не лише морозиво і цукерки, але й цибулю, рибу, петрушку;
- улюбленої страви вдень ви повинні з’їсти ні в якому разі не більше, ніж основної.
Новости здоровья - Диета для больных диабетом: что нужно есть ...


Пропоную вам подивитися мультики і прослухати цікаві пісеньки.

Пісенька для дітей про їжу і різні продукти.


Як Годували Ведмедика.


Збірник серій про їжу - Смішарики.




пʼятниця, 15 травня 2020 р.

ТИЖДЕНЬ ДОБРОТИ І МИЛОСЕРДЯ .



Добро починається з тебе - презентация онлайн

“Добро починається з родини ”.Саме в родині зароджується та зернинка доброти, ласки, поваги… 

Для гармонійного розвитку дитини необхідно, щоб росла вона в атмосфері доброти, любові, ласки, сердечності. Дуже важливо змалечку навчити її усвідомлювати, що взаємини людей є велика цінність, їх треба всіляко підтримувати й збагачувати. Бути щирими, привітними, відвертими, поважати старших, вміти співпереживати та завжди прийти на допомогу.

Добро врятує світ. Дитячі малюнки
Житній колос дозріва для хліба,
Для краси цвіте у полі квітка,
Для води народжується риба,
Для польоту - лебідь і лебідка,
А людина - для добра і щастя....


Людина починається з добра | Чомусики та Читайлики



Кого вважають доброю людиною? Того, хто поступається місцем у транспорті старшим, того, хто допомагає нести бабусі тяжку сумку, того, хто допоміг другові у скрутному становищі? Взагалі-то так. Але доброта,  не однозначне поняття.

З дитинства нас намагаються виховувати в атмосфері доброти та любові, вчать відповідати добром на добро. Але ж нам не завжди так відповідають. Навіть турецька приказка повчає: “Бережися того, кому ти зробив добро”.

Свято доброти Людина починається з добра Я вірю

Людська доброта не має меж. Ми сьогодні маємо бути добрими і милосердними не тільки до людей, а й до всього, що нас оточує. Людина повинна вміти співчувати, допомагати ближньому. Адже милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство. І ми маємо пам’ятати, що все залишає свій слід.


Тематичний тиждень доброти



Тож творіть на землі добро, примножуйте кількість щасливих людей. Відкривайте свої серця і душі навстіж для добра! Воно, як чарівні ліки, виліковує від багатьох хвороб. Будьте добрими, щедрими, милосердними, і це повернеться вам сторицею. Адже немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти!


Як дітям любити батьків? Поради старця – Домашня Церква

Роботи наших вихованців " ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З РОДИНИ" 


Родина Вакуленко Софії.


Родина Міщенко Матвія.


Родина Воинова Єгора.

Проведіть час зі своїми дітьми . Перегляньте цікаві мультики в яких добро відкриває в серці гарні почуття.

Подарунок для найслабшого.


Грибок- теремок.



Твори  добро .



Добро.



Про доброго зайчика.





ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

  ДЕНЬ ВИШИВАНКИ День вишиванки. Це великий день, Бо люди згадують сім’ю, родину. Як шила мати і вела пісень, Сорочку гарну вишивала сину. Л...